Служба поддержки

Інформація про косметику

Інформація про косметику

Продукція Kiehl's має унікальний склад, який включає в себе інгредієнти, вирощені в природному середовищі. Завдяки цьому ми гарантуємо, що всі продукти по догляду за шкірою і волоссям мають найвищу якість. Ознайомтеся нижче з інформацією про якість косметики, якого ми ретельно дотримуємося.

  1. Якість та безпечність продукції.
  2. Інгредіенти.
  3. Підберіть свій ідеальний продукт.
  4. Рекомендації по використанню і зберіганню косметики.

ЯКІСТЬ І БЕЗПЕКА ТОВАРІВ

Ми в Kiehl's дотримуємося високих стандартів якості і безпеки у виробництві косметики, щоб наші клієнти могли в повній мірі довірити свій відхід косметиці Kiehl's.

Ми хочемо, щоб ви знали: Kiehl's дотримується інструкції FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США) і вимоги з безпеки в усіх країнах, де представлена продукція Kiehl's. Кожен компонент, який використовується в наших продуктах, був ретельно досліджений і перевірений нашої внутрішньої командою безпеки, яка складається з токсикологів, фармацевтів і лікарів. Перед виробництвом і продажем косметики, склад кожного продукту Kiehl's ретельно перевіряють і тестують.


ІНГРЕДІЄНТИ

Інгредієнти-це другий найважливіший компонент наших продуктів. Інгредієнти відібрані відповідно до їх позитивним впливом на шкіру і волосся, естетичні якості при цьому не грають ролі. Також в складі використовується мінімальна кількість консервантів. Ми використовуємо тільки найніжніші і ефективні компоненти, тому велике число натуральних інгредієнтів підходить для створення нашої продукції. До того ж, косметика Kiehl's завжди має склад, який підходить для чутливої шкіри.

Важливо, щоб ви читали етикетку продукту. Чим більше ви знаєте про продукт, тим краще зможете оцінити якість Kiehl's. Ми не перебільшуємо в описі продукту і не прикрашаємо результат, який ви отримаєте. Навпаки, ми прагнемо бути чесними, справедливими і відкритими з нашими клієнтами. Завдяки нашій міцної репутації, ми вважаємо, що найкращий спосіб завоювати довіру клієнта - це склад наших продуктів. Для нашої косметики ми використовуємо упаковку високої якості, яка підходить для вторинного використання. Завдяки цьому, ми можемо сконцентрувати наші зусилля на тому, що дійсно важливо: зміст і якість наших продуктів.

ПІДБЕРІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

Kiehl's гарантує, що ви використовуєте найбільш підходящі продукти для вашого типу шкіри і волосся. З кожною покупкою на kiehls.ru ви отримаєте 3 пробника нашої продукції.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ КОСМЕТИКИ

Оскільки ми використовуємо тільки найкращі натуральні компоненти і мінімум консервантів, ми впевнені в складі наших продуктів. Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями, щоб ви могли максимально довго насолоджуватися використанням косметики Kiehl's.

Термін придатності

Ми рекомендуємо використовувати крем для обличчя протягом трьох місяців з моменту відкриття упаковки; крем для тіла і кондиціонер для волосся повинен бути використаний протягом шести місяців з моменту відкриття. Очищаючі продукти, включаючи шампунь для волосся і гель для душу, мають термін придатності більше року і можуть використовуватися весь цей час з моменту відкриття упаковки. Ви продовжите термін придатності продукції, якщо будете зберігати її в сухому і прохолодному місці.

Температура зберігання

Продукцію можна використовувати при екстремально високих і низьких температурах, заборонено зберігання під прямими сонячними променями. Тримайте косметику в прохолодному і сухому місці. Ванна кімната невідповідне місце для зберігання косметичних засобів, так як в ній часто відбувається зміна температури і вологості.

Використання

Ми рекомендуємо наносити крем з баночок з допомогою одноразових лопаток або тампонів, так як при нанесенні косметики пальцями ви ризикуєте занести бактерії в упаковку з продуктом.

Після використання

Будь ласка, переконайтеся, що щільно закрили кришку продукту і видалили залишки косметики з горлечка пляшок. Упаковка повинна бути щільно закрита.

Зміни продукту

Так як Kiehl's використовує натуральні компоненти, продукт кожної нової партії може мати різний колір і консистенцію. Ефективність продукту при цьому не страждає і залишається незмінною. 

Ми хочемо, щоб наша продукція приносила вам результат і задоволення від використання. Якщо у вас виникнуть запитання щодо термінів використання косметики, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми завжди раді відповісти на питання і допомогти вам.

Вгору
Налаштування cookie